Detské oslavy


Detské oslavy s maskotmi Mickey a Minnie alebo Tom a Jerry
Prekvapenie pre vaše dieťa na oslave s blahoželaním od Mickeyho a Minnie alebo Toma a Jerryho spojené s tanečnou zábavou a rôznymi hrami

Marshall a Chase z Labkovej patroly na oslave
Napínavé dobrodružstvo s rozprávkovými postavičkami a tanečnou zábavou. Marshall a Chase s našimi animátorkami Vás vtiahnu do veselého príbehu plného dobrodružstiev a zábavy.


Dinosaurus párty s veselým Dinom
Detská párty s veselým Dinom zabaví tajuplnými hrami a súťažami. Animátorky a veselý dinosaurus Dino roztancujú všetky deti a naučia ich tajný tanec dinosaurov.


Detská oslava Frozen s  princeznou Elsou a snehuliakom Olafom
Detská oslava v rozprávkovej téme Ľadové kráľovstvo s princeznou Elsou a maskotom snehuliaka Olafa prekvapí deti tanečnou zábavou s peknými pesničkami a zaujímavým programom

Detská oslava so Šmoulinkou a tatkom Šmolkom
Tanečná zábava s rozprávkovými postavičkami tatkom Šmolkom a Šmoulinkou plná hier a súťaží. Zatancujte a zabavte sa v rytme pesničiek s našimi tancujúcimi šmolkami.

Detská párty so zábavným Jednorožcom - Unicorn
Detská párty so zábavným Jednorožcom - Unicorn rozveselí deti v každom veku a roztancuje srdce každého oslávenca. Párty je bohatá na hry, súťaže a tanečnú zábavu.


Rozprávkové témy s animátorkami v čarovných kostýmoch


Detské oslavy v rozprávkovej téme
Program pre deti vo veku 1-10 rokov pripravený šikovnými animátorkami v rozprávkovom kostýme je bohatý na rôzne hry, súťaže a zábavu spojenú aj s maľovaním na tvár. Pri narodeninových oslavách animátorky vyzdobia miestnosť, aby potešili detské očká a prinesú dobrú náladu.

Témy na výber:
Škola malých pirátov, Indiáni a kovboji, V rozprávke so Snehulienkou, Malé modelky, Harry Potter, Monster High párty, Havajská párty, Spiderman ako prekvapenie a kopec ďalších.

Program pre deti sa realizuje u vás doma, na chate, v salóniku reštaurácie alebo na vami vybranom mieste. V prípade záujmu vieme zabezpečiť priestory v našich partnerských reštauráciách.

Detské oslavy pre: Košice, Michalovce, Vranov, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Lučenec, Revúca, Spišská Nová Ves, Humenné, Trebišov, Stropkov, Svidník a blízke okolie


Témy na výber:
Marschall a Chase z Labkovej Patroly


Prasiatko Peppa a SpongeBob


                        
Šmolko párty
Detská oslava Divoký Západ s indiánkami a kovbojkami


Detská oslava Frozen s Elsou a Olafom

Detská oslava s Mickeym a Minnie
Detská oslava s Tomom a Jerrym


Škola malých pirátov
V rozprávke so Snehulienkou
Havajská párty s malými pirátmi
Monster High detská oslava s originálnou Draculaurou
Harry Potter párty

Spiderman ako prekvapenie na detskej oslave

    
                      

      

                                                           

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára